Gospodo lažete, a naš narod nije ni glup ni naivan!

E-mail Ispis PDF

banja

DOMALJEVAC, 26.01.2015. – Koliko samo treba biti drzak pa na službenoj stranici Općine Domaljevac – Šamac objaviti slijedeće: "Nakon poplava, kada ljudi u potrazi za poslom odlaze, vidimo koliko je opravdan kapitalni projekt izgradnje banja u našoj općini koje bi donijele novu vrijednost, nova radna mjesta, potaknuo bi se razvoj mnogih djelatnosti potrebnih za funkcioniranje banja a omogućio opstanak postojećih kako trgovine, ugostiteljstva tako poljoprivrednih i drugih obrtničkih zanimanja. Od projekta izgradnje banja u našoj općini nesmijemo odustati! Svi znamo razloge spriječavanja i koja je struktura u našoj općini spriječila izgradnju banja."

Ovu "mudrost", na SLUŽBENOJ STRANICI, potpisuje Mario Jurkić, kandidat HDZ-a 1990 na predstojećim izborima za općinskog načelnika. Ponavljamo SLUŽBENA STRANICA!

Ali vratimo se na banju. Poštovani gospodine kandidatu stranke u raspadu i rasulu, prijedlog Kluba vijećnika HDZ-a BiH, kada je riječ o izgradnji banje, je bio krajnje jednostavan: "Raspišite referendum i pitajte građane!" Niste to htjeli napraviti zato što je Vašeg prethodnika zanimao NOVAC, a ne mišljenje građana. U 6 godina Vaša stranka je potrošila cca 15 milijuna KM proračunskog novca, Zapitate li se ikada gdje je to potrošeno? Da li Vi stvarno mislite da je naš narod naivan i glup? Mislite li da je narod zaboravio što ste sve obećavali 2008. i 2012., a sada to činite i 2015.? Ako ne znate da Vas podsjetim: Vodovod, poslovni kompleks na Pustari, dvoranu u Domaljevcu, …, obećali ste, citiram "... ja i moj tim mladih ljudi imamo spremne projekte koji osiguravaju nekoliko stotina radnih mjesta …". Obećali ste, pod sloganom, "za narod svoj". Obećali i slagali! I sada obećavate "i dalje za narod svoj". Ovaj puta nećete slagati jer nećete imati priliku. Narod neće dopustiti.

 

YOU ARE HERE: Vijesti HDZ BiH Domaljevac - Šamac Gospodo lažete, a naš narod nije ni glup ni naivan!